Kolejny wyjazd na baseny mineralne do Kazimierzy Wielkiej za nami!
25 czerwca 2026
Seniorzy po raz trzeci wyjechali na baseny mineralne w Kazimierzy Wielkiej, organizowane w ramach zadania 14.5. Pomoc terapeutyczna m. in. światłoterapia, muzykoterapia, akupunktura, dogoterapia, ziołolecznictwo, masaże kliniczne, kąpiele lecznicze, hipoterapia - usługa kompleksowa, w ramach projektu "Tworzenie lokalnych systemów Wsparcia dla Seniorów".

-1778841918.jpg)
